• 14 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa zamówień pow. 150 zł
  • Szybka wysyłka
  • Infolinia: 515 83 33 88
  • 3849 zrealizowanych zamówień

Etui

Telefony często stanowią dla nas spory wydatek. Nic więc dziwnego, że chcielibyśmy, aby działały bez zarzutów i pozostawały w dobrej kondycji – zarówno tej technicznej, jak i wizualnej. Jeżeli będziemy odpowiednio dbać o nasz telefon, zminimalizujemy ryzyko uszkodzeń i w przyszłości sprzedamy go za lepszą cenę. W tym wszystkim pomoże nam etui dla telefonów.

Zalety etui do telefonów

Jeśli nie zainwestujemy w etui, nasz telefon już w ciągu kilku pierwszych tygodni może pokryć się nieestetycznymi rysami, które utrudnią jego użytkowanie. Dobre etui sprawi, że bez obaw będziemy mogli włożyć telefon do torby z kluczami, pieniędzmi oraz innymi rzeczami, które często obijają się o ekrany, prowadząc do ich uszkodzeń. Poza tym nie będziemy musieli wstrzymywać oddechu, gdy telefon nagle wypadnie nam z rąk i uderzy o ziemię – etui świetnie zamortyzuje taki upadek.

Rodzaje etui dla telefonów

Etui dla telefonów mogą występować w różnych rodzajach – dzięki temu każdy może wybrać dla siebie odpowiedni kształt, grubość i kolor, aby etui stało się dodatkową ozdobą. Spójrzmy na niektóre z nich:

Futerały – chronią telefon z każdej strony. Posiadają specjalną klapkę, która może zastąpić szkło i solidnie zabezpieczać wyświetlacz.
Etui silikonowe – chronią przede wszystkim boki i tylną część telefonu, dlatego wyświetlacz należy dodatkowo zabezpieczyć szkłem hartowanym. Często są cienkie, dzięki czemu nie niszczą komfortu korzystania z telefonu.
Pokrowce – są miękkie i poręczne, nie zajmują dużo miejsca, a telefon można łatwo do nich wsuwać oraz wysuwać. Sprawdzą się w damskich torebkach, ale nie ochronią telefonu, gdy wypadnie nam z rąk.

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 2245 wyników